KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13073556
nr 1307 3556
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsningar, 3 st, Triptyk. Signerad, numrerad EA VI/IX, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:55:02
100 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
nr 1307 3556
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 17 februari 2020 |
Lennart Aschenbrenner